درباره ما

شرکت فراز کاویان تولید کننده پرده هوا و دوش هوا با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در صنعت. در عصر حاضر با توجه به پیشرفت ها ، دستاوردها و در کنار آن رشد روز افزون جمعیت ، انرژی و طریقه مصرف آن از مهمترین مسائل جوامع صنعتی است از این رو جوامع پیشرفته در تلاشند با بکارگیری فناوری های نوین از اتلاف انرژی تا حد ممکن جلوگیری نمایند . یکی از راه های رسیدن به این مهم استفاده از دستگاه پرده هواست پرده هوا دستگاه یست که با نصب آن بر بالای درب های ورودی محیط های مسکونی اداری تجاری،صنعتی و اماکن پر رفت وآمدی که به طور مرتب با محیط بیرون در ارتباط است می توان به صورت چشمگیری از به هدر رفتن انرژی ممانعت کرد این دستگاه با ایجاد لایه های هوا از طریق تولید انرژی جنبشی مانع از ورود حرارت گرد و خاک ، حشرات به محیط داخلی توسط درب های باز می شود. این سیستم ها در دو نوع صنعتی ، اداری و تجاری در مدلها و اندازه های مختلف با توجه به محل نصب ارتفاع و شدت باد محیطی ساخته می شوند.
شرکت فراز کاویان از جمله خدمت گذارانیست که علاوه برداشتن نمایندگی های متعدد در سطح کشور سالهاست با تولید این قبیل دستگاه ها در جهت استقلال صنعتی کشور در این رسالت عظیم سهیم شده است.این شرکت با داشتن هزاران سابقه نصب در مکان هایی همچون صنایع خودرو سازی ، داروسازی ، مجتمع های تجاری و غیره موفق به کسب گواهینامه های CE 
اروپا ،ISO 9001 - OHSAS 18001 گردیده است. امید است با توجه به سوابق نصب این شرکت در عرصه محصولات جدید این واحد رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.
  

 

اینجانب سید رضی الدین موسوی به عنوان مدیر عامل شرکت فرازکاویان، تمامی کارشناسان این شرکت را به همبستگی جهت دستیابی به خط مشی ذیل فرا می خوانم :

۱ : توسعه بازار

۲ : ارتقاء سطح خدمات پس از فروش

۳ : ارتقاء رضایت مشتری

در راستای سیاست های کلان فوق، حفظ اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت برای الزامات ISO 13485:2003 و ISO 9001:2008 و رعایت الزامات قانونی و مقرراتی به عنوان چهارچوب اساسی و خدشه ناپذیر این شرکت به حساب می آید.
شرکت تولیدی فرازکاویان ( سهامی خاص) فعال در زمینه ی تولید پرده هوا ( جلوگیری از تبادل و اتلاف انرژی ، ورود حشرات و گرد و غبار ) دوش هوا ( جلوگیری از ورود ذرات به مناطق ایزوله) اتاق تمیز ( کلین روم ) ( کنترل تراکم یا غلظت ذرات موجود در هوا تا 0.5 میکرون) پنکه آبی ( خنک کننده همراه با اسپری آب و عطر افشانی) لباس کار آنتی استاتیک ( تخلیه بار الکتریکی از تمام سطوح و هاله اطراف بدن) پرده ی پی وی سی ( جلوگیری از انتقال آلودگی هوا و عایق صوتی) از جمله خدمتگذارانیست که علاوه بر داشتن نمایندگی های متعدد در سطح کشور ، سالهاست که با تولید این قبیل تجهیزات در جهت استقلال صنعتی  کشور گام  برداشته است.
شرکت فرازکاویان تولید کننده پرده هوا بعنوان اولین تولید کننده پرده هوا در ایران فعالیت خود را از سال 1375 آغاز کرد و توانسته تا کنون این عنوان را برای خود حفظ کند. و در طی تلاش مستمر در سالهای متمادی، در حال حاضر تنها شرکت دارای پروانه بهره برداری از سوی وزارت صنعت است که می تواند این محصول را در کشور به تولید برساند. تولیدات شرکت فرازکاویان از فروشگاههای کوچک گرفته تا صنایع سنگین و نیمه سنگین کاربرد دارد.

شرکت صاحب نام فرازکاویان در تولید پرده هوا، شعار جالبی برای متمایز کردن تولیدات خود از تولیدات دیگر رقبا و دستگاههای وارداتی انتخاب کرده است، که در نوع خود ادعایی مهم بشمار می آید. شرکت فرازکاویان در شعار خود ادعا نموده است که هیچ ایرانی نیست که یکبار از زیر پرده هوای تولیدی این شرکت عبور نکرده باشد.شرکت فرازکاویان با تولید پرده هوا شروع به فعالیت کرد و در ادامه سبد محصولات تولیدی را در زمینه های مرتبط از جمله طراحی ، ساخت، تولید و نگهداری اتاق تمیز ( کلین روم ) و تولید تجهیزات اتاق تمیز ( کلین روم ) گسترش داد. لازم بذکر است اتاق تمیز ( کلین روم ) و تجهیزات آن در کارخانجات صنایع غذایی، دارویی، بیمارستانها و .... کاربرد دارد.

در خاتمه خاطرنشان می سازد، ساخـت اين دســتگاه بابهــره گيــري از آخرين استانداردهاي بـيــن المللي عرضه  شـده در كشـورهاي صــاحب نام صورت پذيرفته و موفق به اخذ گواهینامه های CE ( مجوز صادرات محصولات به کشورهای اروپایی) ، ISO 13485 (مورد تایید اداره تجهیزات پزشکی) ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت عمومی) ISO 14001 (رعایت کردن اصول محیط زیست)ISO 18001  ( رعایت کردن اصول ایمنی و بهداشت شغلی ) گردیده است.

اطلاعات تماس

آدرس پستی: ایران – تهران - سعادت آباد – خیابان سرو غربی – خیابان صدف – پلاک 15– برج هرمزان - طبقه ششم – واحد21

کد پستی: 1998765995

تلفکس: 22083092 – 22091821 – 22092095- 22072468 - 22072446 - 22072447

ایمیل: farazkavian{a}gmail.com , farazkavian1375{a}gmail.com , info{a}cleanroomco.com

کد را وارد کنید:           
TOP