خصوصیات و مزایای لباس های آنتی استاتیک
لباس آنتی استاتیک از تکنولوژی ترکیب رسانای الکتریکی و پارچه داکرون ( الیاف مصنوعی ) تولید گردیده است.
عملکرد این پوشاک (لباس آنتی استاتیک ) تخلیه بار الکتریکی ( الکتریسته ساکن ) از تمامی سطوح و هاله اطراف بدن افراد می باشد.
عملکرد لباس آنتی استاتیک در محیط های دارای رطوبت بالا بدون مشکل می باشد.
همچنین در دمای بالاتر از 20 درجه سانتیگراد بخارات متصاعد شده از این پوشاک نسبت به اسیدها، حلال های آلی و ... هیچگونه واکنش و ترکیبی انجام نخواهد داد و قابلیت استفاده و کارکرد در مدت زمان طولانی را دارا می باشد.
تولید و روش دوخت لباس آنتی استاتیک
جهت کاهش الیاف ریز و تار و پود پارچه آنتی استاتیک که پس از برش به وجود می آید، روش دوخت و اتصال قسمت های مختلف پارچه در شکل های زیر نشان داده شده است.


بدن انسان منبع تولید ذرات و آلودگی است و لباس های معمولی نمی توانند از انتشار این ذرات آلوده جلوگیری نمایند، لباس آنتی استاتیک بعنوان سدی در مقابل انتشار آلودگی عمل خواهد نمود.
اکثر لباس های موجود از نظر کیفی خود گرد و غبار می باشد و به همین سبب آنتی استاتیک که از رسانای الکتریکی و پارچه های دارای تار و پود پلی استر ( داکرون ) تولید گردیده است، قابلیت فیلترینگ را دارا بوده و باعث کاهش گرد و غبار در محیط کار و تولید می گردند.
مصرف کننده این پوشاک دارای احساس راحتی و رفاه در کار می باشد.
الیاف رسانا اصطحکاک کمی ایجاد نموده و از جذب سطح گرد وغبار جلوگیری می نمایند.
الیاف پارچه های آنتی استاتیک دارای عمر طولانی و سبک وزن میباشند و پوشنده لباس را راحت تر و کارآمد تر می نماید.
کاربرد پارچه های آنتی استاتیک
صنایعی چون، بسته بندی تجهیزات آزمایشگاهی، داروئی، صنایع الکترونیک، سالن های رنگ و ... که نیاز به محیط تمیز دارند و گرد غبار در چرخه تولید و با بسته بندی مشکل ایجاد می نمایند، مصرف کننده این پوشاک می باشند.
لباس کار آنتی استاتیک فرازکاویان
لباس کار آنتی استاتیک (تخلیه بار الکتریکی از تمام سطوح و هاله اطراف بدن)
تولید شده از ترکیب رسانای الکتریکی و پارچه داکرون (الیاف مصنوعی)
قابل استفاده در صنایع دارویی، صنایع غذایی، تجهیزات آزمایشگاهی، صنایع الکترونیک، سالنهای بسته بندی و سالنهای رنگ و .... و کلا محیط هایی که نیاز به فضای تمیز و بدون گرد و غبار در چرخه تولید دارند.
در دمای بالاتر از 120 درجه سانتی گراد بخارات متصاعد شده از این پوشاک نسبت به اسیدها، حلالها آلی و .... هیچگونه واکنش ترکیبی انجام نخواهد داد و قابلیت استفاده و کارکرد در مدت زمان طولانی را دارا می باشد .
لباس کار آنتی استاتیک، لباس کار، لباس کار ضد آب، لباس کار ضد نفوذ ذرات، پاپوش کار، پاپوش کار آنتی استاتیک، دستکش کار آنتی استاتیک، پاپوش آنتی استاتیک، لباس کار انتی استاتیک فرازکاویان، فرازکاویان اطلاعات تماس

آدرس پستی: ایران – تهران - سعادت آباد – خیابان سرو غربی – خیابان صدف – پلاک 15– برج هرمزان - طبقه ششم – واحد21

کد پستی: 1998765995

تلفکس: 22083092 – 22091821 – 22092095- 22072468 - 22072446 - 22072447

ایمیل: farazkavian{a}gmail.com , farazkavian1375{a}gmail.com , info{a}cleanroomco.com

کد را وارد کنید:           
TOP